Oznámení o uzavření budovy Sokolovny Rokycany

Výbor TJ Sokol Rokycany oznamuje, že v důsledku havarijního stavu budovy sokolovny na adrese Jiráskova 208, Rokycany je s účinností od 21. 10. 2016 zcela uzavřen hlavní sál a přilehlé salónky.

Výbor TJ Sokol Rokycany působící od jara letošního roku v rámci přebírání svěřeného majetku provedl technické posouzení stavu sokolovny, na základě stavebních prohlídek bylo zjištěno narušení statiky z důvodu napadení stropu dřevokaznou houbou v místě hlavního sálu v tak velkém rozsahu, že bylo s okamžitou platností rozhodnuto o jeho úplném uzavření.

Na současném stavu budovy sokolovny se podepsala zřejmě mnohaletá laxnost minulého vedení, které se o budovu sokolovny nestaralo řádný způsobem. Dlouhodobým přehlížením havarijního stavu, zejména střechy, došlo k zatékání do konstrukce stropů a nosných prvků budovy, čímž došlo k napadení nosných prvků dřevokaznou houbou a hnilobou.

Za vzniklé komplikace se omlouváme, Výbor TJ Sokol Rokycany

Záložka pro trvalý odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny